Наставникът на Арда – Александър Тунчев, говори след равенството 1:1 при визитата на Славия в София.

Той остана доволен от представянето на своите футболисти, въпреки че родопчани можеха да решат мача в своя полза още през първото полувреме, но куп пропуски пред противниковата врата в крайна сметка ги лишиха от трите точки.

„Доволен съм от старанието и начина, по който се раздадоха всички. През първото полувреме създадохме куп хубави и чисти ситуации, в които трябваше да вкараме втори гол, за да успокоим доста повече нещата.

Липсваше ни концентрация, малшанс и може би малко класа. Съвкупност от тези неща ни попречи да вкараме втори гол.

В сравнение с това, което беше във Варна, днес мисля, че можем да пишем отличен на съдията. В паузата ще поработим. Предвидили сме да изиграем една контрола”, каза Тунчев.