Съседите във временното класиране - Арда и Локомотив София, се изправят един срещу друг в битка от шестия кръг на родната efbet Лига.

Мачът в Кърджали е с начален час 21:00 часа и ще бъде пряко предаван по DIEMA SPORT, а Вие ще можете да го следите и минута по минута с Gong.bg.

Може би най-голямата новина в лагера на домакините са ръководните промени в клуба. Петър Петров е новият изпълнителен директор, а Ивайло Петков - спортно-технически директор. Следващата седмица ще бъдат обявени и членовете на Надзорния съвет.

Това ще бъде първо домакинство за кърджалийци, след като към момента имаха три гостувания и един отложен мач.

Гостите пък загубиха с катастрофалното 0:5 от Лудогорец в миналия кръг и сега ще се опитат да се възстановят по най-добрия начин.

Столичани имат едва два отбелязани гола от началото на първенството, а далеч от София записаха загуба и от Берое.