Нападателят на Арда - Абубакар Тунгара, вкара два гола за успеха с 4:0 над Ботев Враца в Кърджали. Той сподели, че ранните голове в двете полувремена са направили мача по-лесен за отбора.

"Имахме две седмици, за да се подготвим за мача. Знаехме, че са добър отбор. Миналата година изиграха два добри мача срещу нас. Треньорът ни даде добър фокус какво и къде да тренираме. Опитахме се да ги пресираме и да стигнем до победата.

Ранните голове в полувремената ни направиха двубоя по-лесен. Опитахме да играем просто, а тогава нещата ни се получават по най-добрия начин. Работим здраво, тренираме заедно и нещата ни се получават. Започваме да бележим.

Стараем се, както аз, така и моите съотборници. Надявам се в следващия мач да бъдем още по-добри", каза Тунгара.