Наставникът на Арда Георги Чиликов призна, че и късмет не достига на отбора му да записва победи, но отчете, че тимът трябва да побеждава, за да се върне към добрите си моменти.

„И аз така го видях това. Започваме много добре, но след елементарни грешки допускаме гол, след който изпадаме в едни 15-20 минути „дупка”. Отдавам го на липсата на точки и победи, но поздравявам момчетата за характера през второто полувреме. След 50-ата минута доминирахме тотално и имахме 2-3 ситуации да обърнем резултата. С оглед мача тази точка е „добре дошла”. Нямам време за промени в контроли, тъй като искам да видя всички футболисти. Резултатите са важни, но това са футболисти, които играят тук две години. Доволен съм от раздаването, но допускаме прекалено елементарни грешки”, започна Чиликов.

„Намираме се в период, в който играчите не са в перфектно състояние. От тук се излиза с работа, Делев имаше страхотна ситуация, която Вуцов спаси. Малко късмет трябва и още работа”, завърши Георги Чиликов.